Logo Recepty pro děti

Nejlepší recepty - Tescoma s chutí.

tescoma-kucharka-tescoma-s-chuti-nejlepsi-recepty

Kuchařky |

Kuchařka Tescoma s chutí nabízí téměř tři stovky receptů doplněných o lákavé fotografie, tipy a rady. Špičkoví odborníci na zdravou výživu a vyhlášení šéfkuchaři prozradili své nejlepší recepty na téma sladkosti, zdravá výživa, rybí pokrmy a speciality, které se střetly v této výjimečné knize “Kuchařka Tescoma s chutí”. Kuchařku Nejlepší recepty – Tescoma s chutí vydalo Ottovo nakladatelství ve spolupráci se společností Tescoma a TV Nova.

Na co se můžete v nové kuchařce, kterou společně vydávají společnost Tescoma, TV Nova a Ottovo nakladatelství, těšit? Čekají vás téměř tři stovky lahůdkových receptů doplněných o profesionální fotografie. Již z názvu publikace je patrné, že celá řada pokrmů pochází z oblíbeného kuchařského pořadu TV Nova, Tescoma s chutí. Stejně tak jako v televizi, i v tištěné verzi se můžete těšit na recepty, rady a tipy od šéfkuchařů a odborníků na zdravou výživu. V knize plné chutí najdou zalíbení jak milovníci sladkostí, tak zastánci zdravé výživy, rybích pokrmů i netradičních specialit.

Tescoma s chutí – Nejlepší recepty zakoupíte u knihkupců za doporučenou maloobchodní cenu 299 Kč. Uvedenou publikaci si můžete objednat i ve e-shopu společnosti Tescoma.


(c) Jana Vašáková 2011 powered by TXP